Novinky

Baby secondhand představuje Jmelí

Ačkoliv by se z názvu našeho článku mohlo zdát, že rock nefrčí, a tak jsme se dali na “maminkovské” články o pletených body a dupačkách, nemusíte mít strach.
Baby secondhand je totiž název mladé opavské punk-rockové kapely založené v roce 2012, která si pro nás v letošním roce připravila nový materiál. Nejedná se o bavlněné svetříky nebo růžové čepečky pro naše batolátko, ani nic na způsob Dády a Žížaly Julie, to bychom si sem nedovolili nikdy pustit ani ze srandy. Ale pravý nářez kytar, kopáku a zpěvu lahodící našim uším je trochu jiná kávička.
Po debutovém albu Střepy, které vyšlo v dubnu 2014,  se letos “BS” chystají vydat několik singlů, včetně prozatím nejnovějšího, Jmelí.

Pokud by Vás píseň bojující proti „parazitům“ zaujala, můžete si jí stáhnout zdarma na bandzone, kde naleznete i další počiny kapely.

Omlouváme se všem, co čekali nějaké rady na to, jak získat pro vaše ratolesti nejlepší pudr, nebo kde nakoupit levný sunar, ale můžete vašeho miláčka aspoň zabavit kvalitní hudbou, kterou bude pak na fesťácích v nejlepším věku sjíždět stejně tak, jak my.
A to za to stojí!

Štítky: 

Napsat komentář

Komentář
Jméno
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.