Novinky

Rock, pop, hop… Muzikum fest je v sobotu TOP!

Jindřichohradecký Muzikum fest ožije v sobotu skvělým českým rockem. Po uvolněném pátku, kde si přijdou na své spíše příznivci vůně trávy, barevných čapek a dreadů typických pro styl reggae, zaplní prostory letiště kožené bundy, džíny, šátky, u někoho pupky a plnovous. Snad příznivci těchto hudebních žánrů pochopí jistou nadsázku a nebudou si připadat dotčeni.

V sobotu se totiž můžete těšit na:

Punkovou formaci z pražského jihu s novým sličným přírůstkem v podobě basačky Ševi RozHuda.

Z Českých Budějovic přijedou na pivní vlně pirátského irského punku Pirates of the Pubs, kteří vám dají ochutnat pecky z jejich debutové desky Drunken Forever, skvěle hodnocené nejen fanoušky, ale i kritiky.

Televizní hvězdičky ze semifinále populární soutěže Československo má talent The Apples se vám budou snažit dokázat, že se i něžné pohlaví dokáže řádně rozohnit a donutit publikum aby vzplanulo v pekelné výhni rocku. Pro opačné pohlaví, tedy to mužské, je zde navíc aspoň chvíle, kdy nebudou čučet na zpocená těla charismatických zpěváků, jež obdivují jejich manželky, což může být také příjemné zpestření dne.

Písničky Ivana Mládka v novém kabátě v podání Děda Mládek Illegal Band asi netřeba více představovat, o to více se jejich koncertu nemůžeme dočkat.

Rodáci z Vysočiny, ovšem s názvem kraje, který je známý vinicemi, příjemným nádechem burčáku a rovnou silnicí Morava, brázdí pódia již od roku 1987 a dokáží vám, že léta praxe opravdu nejsou k zahození.

Punkrockeři z Brna, o nichž jsme vám psali v souvislosti s písní Když zákon káže snad ničím nemilým nepřekvapí a předvedou jako vždy profesionální výkon. Honem mají stoprocentně naši důvěru.

http://www.magazinkulturak.cz/kazeme-vam-kvalitni-hudbu-stejne-jako-zakon-v-novem-klipu-kapely-honem/

Své nové album Nikdy to nevzdám přivezou i Lodhéřovští Tragedis, kteří k Hradci padnou jako zadek na hrnec. Ostatně i o nich už jsme už několikrát psali, pamatujete?

http://www.magazinkulturak.cz/tragedis-maji-nove-album/
http://www.magazinkulturak.cz/tragedismajinovesingly/

Modrý pondělí, Jarošovský pivovar, Někdo tě trápí a další. To jsou písničky, které aspoň nám vyvstanou na mysl jakmile se vysloví jméno Argema. Za pozornost ale stojí i fakt, že v sobotu zde kapela oslaví 35 let své existence a pokřtí své nové CD. Necháte si to ujít?

Heavy metalová kapela Arakain v čele s Honzou Toužimským je známá asi tak jako jednooký Aleš Brichta, se kterým začínala. V tomto případě si představování klidně s čistým svědomím odpustíme a uchýlíme se již k závěru.

Plán akce už znáte, kapely jsme vám představili, tak teď už jen malé organizační připomínky. Pro ty z vás, kteří jsou líní jak veš v kožichu psa je zde možnost zakoupení vstupenek z pohodlí domova na https://www.smsticket.cz/vstupenky/9033-muzikum-fest-2?utm_medium=anchor

I cena je příznivá. Pořadatelé ji pro letošní rok ukočírovali na výborných 250,- na pátek i sobotu, takže zbyde určitě i nějaká ta kačka na pivko nebo něco k snědku.

Pokud máte doma ratolesti a mysleli jste, že vám akce uteče, nevěšte hlavu. Myšleno je zde totiž i na děti. Nejen, že mají do 150 cm vstup zadarmiko, ale je zde pro ně připravený i dětský den, který prožijí ve společnosti velbloudů, na kterých se můžou povozit, skákacího hradu a to vše při zpěvu Maxim Turbulenc!

My se na festival i každého z Vás každopádně těšíme, a doufáme, že si užijeme řádnou pařbu!

Štítky: 

Napsat komentář

Komentář
Jméno
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.