Novinky

Ovoce nabízí drogy dětem

Kapela Ovoce, která je vám všem zajisté spíše známá pod jejím původním názvem zakázanÝovoce, jenž je předmětem soudního sporu, poslala nedávno do oběhu nový videoklip s názvem Drogy dětem.Čtyřčlenný band v sestavě Pišto ( zpěv, kytara), Láska (kytara, zpěv), Franc (bicí) + nový člen Tomy ( basa) zde pojednává, jak již z věty uveřejněné na konci klipu vyplývá, o obětech tzv. moderních technologií.

Ve zhruba tří a půl minutovém videu se vám naskytne pohled na mladý pár, z něhož je jeden závislý na sociálních sítích a jiných aktuálních vymoženostech.
Dle mého úsudku je klip, vyjadřující se ke dnešní až přehnané závislosti na Facebooku, Twitteru, Snapchatu, Instagramu a podobných často mládeží navštěvovaných stránkách, stoprocentně výstižný.

Již jednou zmíněné webové portály, přirovnávané k drogám, jsou v posledních letech často diskutovaným tématem. Jak se ale s tímto problémem ve svém klipu vypořádalo Ovoce musíte posoudit už sami.
Pokud vás text nadchne natolik, že byste jej chtěli slyšet naživo, vyrazte na právě probíhající Emotikon tour, na které kapelu uvidíte společně s kapelami UDG a Trocha klidu.

My každopádně doporučujeme

Štítky: 

Napsat komentář

Komentář
Jméno
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.