Novinky

Pipes and Pintes chystají návrat!

Hudební formaci Pipes and Pintes asi není třeba dlouze představovat, díky svému nasazení si vybudovala jméno nejen u nás, ale i v Německu či Francii, absolvovala úspěšné turné po Rusku a projela v podstatě celou Evropu.  Její písně se hrály v Amerických radiích, získaly cenu Anděl v roce 2012, a sklidila i další nemenší úspěchy.

Skupina vznikla v roce 2006 jako sen Vojty Kaliny o kapele, která míchá punk se špinavým folkem. Sny se plní již v roce 2009, kdy Pipes and Pintes vydávají své veleúspěšné debutové album Until We Die a s ním začínají již první úspěchy (singly se hrají v Japonsku, Severní a Jižní Americe nebo Austrálii). V roce 2011 přichází turné po Rusku, Anglii a Evroské turné se skupinou  Born to Lose.
Roku 2012 vychází kapele album Found and Lost, to sklízí úspěch v podobě získání ocenění (již na začátku zmíněného Anděla), a narůstá počet plánovaných koncertů.
Tak se děje až do roku 2016, kdy kapela ke smůle posluchačů a fanoušků ohlásí, že se vydává na odpočinek.

Ten trvá i dnes, ale kapela začíná být překvapivě znovu aktivní na svém facebookovém účtu.

Značí to nové časy?

Jestli vůbec, kdy, a jak přesně proběhne návrat, ještě oficiálně není známo, nicméně předpokládá se, že to bude na podzim letošního roku, kdy by měla skupina vydat nový singl s videoklipem a představit nám nového zpěváka.

My dění okolo Pipes and Pintes budeme bedlivě sledovat a přihlásíme se s novinkami.
Vy si prozatím čekání zkraťte písní, která má na Youtube téměř 1 000 000 shlédnutí.

Štítky: