Novinky

Se Strip me přichází i nová deska skupiny Portless!

Na scénu přichází se svým novým singlem Strip me kapela Portless. Že vám její název nyní nic neříká? A co takhle jména jako Kryštof Michal, Jan Daliba, René Rypar a Zbyněk Raušer? Už jste zřejmě v obraze.

Ano, Portless, od roku 2012 původním názvem Support lesbiens, se musela kvůli rozporům v kapele rozdělit, a díky tomu přišla na scénu “funglovka”, jejíž novinku si můžete nyní poslechnout zde:

Název kapely je slovní hříčka a možná i památka na minulost a je zároveň skryto v supPORT LESbiens. Současně významově odpovídá naší situaci, protože my jsme byli v tu chvíli „bez přístavu… Pocit z posledních let byl takový, že nám někdo jako dobrý fór odvázal lana a my se probudili na širém moři,“ řekl frontman Kryštof Michal na oficiálních stránkách kapely k otázce o vzniku jména.

Od roku 2013 až do 2016 si skupina stihla získat zpět svoji posluchačskou základnu, vydat album New Ride a složit několik songů pro filmovou scénu. Dokonce si na svůj účet mohou připsat i píseň Check my sound, kterou propůjčili jako hymnu našemu hlavnímu městu k udělení titulu “Praha hlavní evropské město sportu 2016.”

Nyní Portless koncertují s Henrym D., rapperem, kterého nesmíme opomenout. Dokonce oznámili, že v březnu 2017 vydají nové album a spolu s tím souvisí, i vypouštění nového klipu k písni Strip me na nejen českou, ale i světovou hudební scénu.

My můžeme jen dodat, že se na novou desku těšíme.

 

Štítky: 

Napsat komentář

Komentář
Jméno
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.