Novinky

Krucipüsk na lásku nezanevřel

Libereckou crossoverovou formaci Krucipüsk asi není třeba dlouze představovat.  Kapela založená již 1991 stihla za roky své tvorby jistě oslovit nejednoho posluchače. Pecky jako Druide nebo Kafe a cigára nám vytanou na paměti ihned po vyslovení jejich jména.

Číst více

Novinky

Kdesi mezi Sluncem a Měsícem zrodí se Příliv!

 

Tak nějak poeticky jsme nazvali článek o nově vzniklém klipu, který se objevil na YouTube 21.9.2017 a od té doby má přes 3000 shlédnutí.

Kapela W.A.F., o které jsme vás informovali již v minulosti, slaví úspěch. Nejen, že kluci dosáhli na Startovači potřebné částky pro vznik jejich prvního debutového alba s názvem Stále neklidní, ale dokonce k němu stihli natočit a vydat i klip. A rozhodně je na co se dívat.

Číst více

Novinky

Co cítíš ptají se The Paranoid

Slovenská skupina The Paranoid brázdí vody showbyznysu již několik let. Pamatuji si živě koncert, na kterém jsem je poprvé viděla. V té době dělali kluci předskokana kapele známé spíše mým rodičům Tublatance. Zpočátku se zatemnělé pódium zalilo párou a z tmavě modrého pozadí vystupovali postavy. Už při prvních tónech

Číst více

Novinky

Překonání rekordu je i ve vašich rukou aneb hudbou za dobrou věc!

Proč by měly být letní festivaly pouze o neřízeném pití alkoholu, muzice a dobré zábavě? Z jakého důvodu je nevyužít i k dobré věci? Právě tuto otázku si položili i pořadatelé festivalu pro Aplu JČ, kteří se rozhodli pomáhat osobám s poruchami autistického spektra, autismem.  
Festival, jehož jsme se i my za magazín Kulturák rozhodli být součástí v podobě partnera, pomůže nejen lidem

Číst více