Mladá Krev, Novinky

Sour Bitch vyznávají tvrdou lásku

Dnešní pokračovaní rubriky Mladá krev bude s malou obměnou. Ne, nebojte se, i nyní Vám představíme talentovanou kapelu, která má podle nás dobře našlápnuto,  ale tentokrát bude v ryze dámské sestavě. Její jméno je Sour Bitch.

Vznik této kapely se sice datuje na rok 2008, ale plně dívčí obsazení se ustálilo až čtyři roky poté.  Od roku 2012 má čtveřice ve složení Renata Schnabelová (zpěv , kytara), Tamara Brejšová  (kytara), Lucie Hadová (baskytara) a Eva Flídrová  (bicí) na svém kontě dvě EP a dvě CD, přičemž na poslední CD se doposud nestihl ani usadit prach. Jeho křest proběhl 28.6.2017 v pražské Rock Café, zhruba dva týdny po jeho oficiálním vydání.

CD dostalo název Tough love a holky k němu řekly: „Na jaře tohoto roku jsme přišly do Golden Hive Studia v Praze a několik týdnů nahrávaly pod dohledem Amáka (ex SUNSHINE), který se staral o nahrávání a master, a Jakuba Siňora (PRAGUE CONSPIRACY, FLAMING COCKS), který zastával místo producenta. Vznikla z toho deska, která obsahuje dohromady 11 nahrávek, vydáváme ji jak na CD, tak i na vinylu.“

Celé si ho můžete poslechnout na bandzone.cz/sourbitch
Snad Vás k poslechu navnadí i videoklip k písni Uniform. My v to pevně doufáme:

Štítky: