Mladá Krev, Novinky

Podporuji, podporuj, podporujme!

Dnes se vám pokusíme představit kapelu, o které možná uslyšíte poprvé, ovšem stojí za zmínku. Jedná se o pop-rockové seskupení W.A.F., které oživuje hudební scénu čtyři roky v sestavě Jakub Klement (kytara, vokály), Martin Budeš (kytara, vokály), Michal Kučný (baskytara), Vojtěch Zerzán (bicí) a Martin Hájek (zpěv).

Mladí kluci se snaží natočit své první oficiální CD, ovšem jejich konto není tak vysoké, jako Mýto, ze kterého pochází.

I proto se v letošním roce rozhodli pořádně máknout a s pomocí Startovač.cz prosí své fanoušky, ale i nové posluchače o příspěvek, který nechtějí samozřejmě zadarmo. Nabízí vám něco na oplátku. Co? To si poslechněte sami v následujícím videu:

 Jelikož víme, že je v dnešní době bez známostí těžké prorazit nejen v životě, ale na hudební scéně obzvlášť a peníze samozřejmě hýbou světem, držíme palce jak jen můžeme.

Věříme, že se kapela zalíbí nejednomu z vás. Napište nám, co si o ní myslíte. Jsme zvědaví na váš názor. A ohlas vždy potěší.

Pro lepší den posíláme i poslední videoklip kapely k písni Vrátit zpět s hostujícím členem na piano Antonínem Zerzánem, který, jak doufáme, dopomůže k vašemu rozhodnutí o poslání jakékoliv částky na konto W.A.F.

 

Štítky: 

Napsat komentář

Komentář
Jméno
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.